زیبایی خود را به هومینو بسپارید

زیبایی خود را به هومینو بسپارید

زیبایی خود را به هومینو بسپارید

دیگر لازم نیست برای داشتن ظاهری آراسته زمانی صرف کنید و به آرایشگاه بروید، ما آن را به منزل شما می آوریم!

ظاهر افراد تا حد زیادی نشان دهنده شخصیتشان می باشد و در ارتباطات اجتماعیشان نیز موثر است. از دلایل اصلی اهمیت داشتن آرایش برای افراد، پوشاندن عیب های موجود در مو و پوست و زیباتر دیده شدن می باشد.

آرایشگری فن و هنری است که به زیباتر جلوه دادن ظاهر افراد (پوست، مو و …) می پردازد. آرایش به معنی اضافه کردن و پیرایش به معنای کم کردن است. در کشور ما آرایش بیش تر برای خانم ها و پیرایش برای آقایان استفاده می شود.

آرایشگر زنانه به کوتاه کردن، مدل دادن، رنگ کردن موها، آرایش صورت، پاکسازی پوست و طراحی ناخن ها می پردازد، و در آرایشگاه های مردانه کارهای کوتاه کردن، حالت دادن و رنگ کردن موها و اصلاح صورت انجام می شود.

 

hair-cuts-for-men_1045-642-240x300.jpgآرایشگری یک هنر است که باید تمام زوایای صورت و فرم انواع چهره ها، کشیده و گرد بودن صورت شخص، لاغر و پر بودن صورت افراد، جنس مو، اندازه گردن و ... بشناسد و با توجه به این مشخصات ظاهری آرایش مو و یا چهره اشخاص را انجام دهد.

فرد آرایشگر باید خلاق بوده و از آخرین مدل های آرایش صورت و مو مطلع باشد و بداند چه رنگ آرایشی به رنگ پوست مشتری می آید.

هومینو با استفاده از متخصصین مجرب و دوره دیده خانم و آقا، در این زمینه این امکان را فراهم کرده است تا شما عزیزان با صرفه جویی در زمان، از خدمات آراستگی و زیبایی در داخل منزلتان بهره مند شوید. شما می توانید پس از ثبت سفارش از طریق سایت و یا اپلیکیشن هومینو، متخصص دلخواهتان را بر اساس امتیاز و نظر دیگر مشتریان انتخاب نمایید.

 

مراقبت از پوستhands-touching-one-another_23-2147711075-300x200.jpg

رسیدگی به پوست صورت نیز فقط مختص خانم‌ها نیست، و آقایان نیز باید رسیدگی های لازم برای پوستشان را انجام دهند. یکی از مهمترین فاکتورهای پیرایش محافظت از پوست صورت است، اگر به این مرحله بی‌توجه باشید، پوستی خراشیده، پر از چوش و آکنه و پوسته پوسته خواهید داشت. کلید دستیابی به پوستی خوب ایجاد تعادل در پوستتان است. اگر پوست خشکی دارید احتمال اینکه پوست به راحتی خراشیده و آلودگی از این خراش‌ها وارد پوست شود بالاست، حتی گاهی زدن یک لبخند کوچک نیز می‌تواند کشیدگی و شکستگی در پوست ایجاد کند. از طرف دیگر اگر پوست چربی داشته باشید، شانس جوش زدن بیشتر است؛ پس محصول پوستی درستی را انتخاب کنید، و با سفارش از سرویس پاکسازی صورت هومینو از افراد ماهر در این زمینه بهره مند شوید.

 

زیبایی خود را به هومینو بسپاریدمراقبت از مو

مو، مهمترین شاخصه چهره افراد است. با اهمیت دادن به موهای خود می توانید از شادابی موهایتان لذت ببرید. هومینو با گردآوری متخصصین مجرب در این زمینه به شما کمک می کند تا به زیباتر دیده شدن خود کمک کنید. متخصصین هومینو پس از بازدید از شما و بررسی جنس و درجه صدمه دیدگی موهایتان پیشنهاد خود را مطرح می کنند.

گاهی با ماسک های مخصوص مشکلتان رفع می شود، گاهی با توجه به نوع آسیب دیدگی مو نیاز به کراتینه دارد و گاهی نیاز به ویتامینه کردن مو ...

در ادامه تعدادی از خدمات آرایشگری که توسط شرکت هومینو برای شما عزیزان ارائه می شود آورده شده است.

blue-wooden-surface-with-decorative-make-up-brushes_23-2147612456-300x200.jpg

از جمله خدمات آرایشگری:

پیرایشگر مو و متعادل ساز چهره زنانه

پاکسازی پوست و صورت و ویتامینه مو

پیرایش مو از روی عکس و تصویر

آرایشگر ابرو و اصلاح صورت

رنگ و مش

کوپ و پیتاژ مطابق با چهره شما

خدمات ناخن

آرایش تخصصی عروس و .....

در ادامه تعهدات هومینو در قبال ارائه سرویس آراستگی و زیبایی به مشتریان آورده شده است، امیدواریم که با استفاده از خدمات زیبایی هومینو در منزل خود، لذت ببرید.

تعهدات ما:

خدمات آرايشي و پيرايشي در منزل شما توسط نيروي ماهر و كارآمد انجام می شود.

آرايشگران حرفه اي و مجرب همراه با مهارت هاي عملي

خلاقيت و داشتن ذوق هنري مطابق با مد روز

توان ارائه خدمات مناسب و با كيفيت به مشتري

رعايت كامل اصول بهداشتي در كار

 

با هومینو آنلاین زندگی کن...

/ 0 نظر / 56 بازدید